SUNROOF UYGULAMALARI

Sunroof Uygulamaları Hakkında

Otomobiltavanınınaçılırkapanırbirmekanizmayasahipolmasınısağlayansunroof,aracınıza estetik bir görünüm kazandırır. Çukurova Oto Cam, montaj ve tamir uygulamalarıyla sunroof’unuzun ömrünü uzatır.

Sunroof Mekanizmalarının Özellikleri Nelerdir?

Aracınızın daha fazla ışık ve daha fazla hava almasını sağlayarak ferahlık sunan sunroof, tasarım açısından popüler bir özelliktir. Estetik görünümüyle aracınıza sportif ve lüks bir stil kazandıran sunroof, aracınızın değerini de artırır. Ayrıca sunroof, yolculara eşsiz gökyüzü manzaraları sunar. Tam açılır, yarım açılır, panoramik gibi değişen tasarımlarda ve elektrikli, manuel gibi farklı mekanizmalara sahip sunroof modelleri mevcuttur. Sunrooflu bir otomobil sahibiyseniz, aracınızın bu özelliğinin tadını daha uzun yıllar çıkarabilmek için düzenli bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin.

Sık Karşılaşılan Sunroof Arızaları Hangileridir?

Sunroof uygulamasının orijinal olması, kalite ve dayanıklılık açısından çok önemlidir. Ayrıca sunroof cam montaj, bakım ve tamirat gibi işlemlerinprofesyonel ellerde yapılması da büyük önem taşır. Aksi takdirde sunroof, yağışlı havalarda aracın içine su dolmasına neden olabilir. Montajı iyi yapılmayansunroof camı, seyir sırasındaözellikle yüksek hızda rahatsız edici sesler çıkarabilir. Yanlış kullanım ve sunroof mekanizmasının düzenli bakımının yapılmaması çeşitli arızaları beraberinde getirebilir. Sunroof fitili zamanla aşınabilir, su tahliye kanalları tıkanabilir. Bu tür sunroof arıza durumlarında mutlaka profesyonel bir servisten destek almak gerekir.

Sunroof Cam Montajı İçin Doğru Tercih: Çukurova Oto Cam!

Çukurova Oto Cam bünyesinde her türlü araç modeli için sunroof camı çeşitleri bulunur, gerekli durumlarda parça temini sağlanır. Sunroofcam montajı, sunroof bakımı, sunroof tamiratı, sunroof cam filmi uygulamasıgibi işlemler profesyonel ekibimiz tarafından özenli işçiliklegerçekleştilir.