ISITMALI ORİJİNAL CAM

Isıtmalı Orijinal Cam Hakkında

Isıtmalı camlar, lamine camları oluşturan cam plakaların arasında ince filamentler döşenerek üretilir. Buzlanma, buğulanma gibi sorunların önüne geçen ısıtmalı camlar, sürüş konforunu ve güvenliğini artırır.

Neden Isıtmalı Orijinal Cam Kullanmalıyım?

Isıtmalı camların içindeki ısıtıcı filamentler, mikron derecesinde incevetransparan olduğu için gözle kolay kolay görülemez. Genellikle ön camlarda kullanılan ısıtmalı camlar, isteğe gore yan ve arkacamlarda da kullanılabilir. Isıtmalı original camlar, kış aylarında camın buzlanmasını önler. Ayrıca soğuk havalarda öncamın içeriden buğulanmasını da engelleyerek görüş kalitesini ciddi oranda artırır. Bu da sürücünün konforu ve can güvenliği açısından oldukça önemlidir. Tüm bunlara ek olarak ısıtmalı orijinal cam kullanımı, camınızın ve sileceklerinizin de ömrünü uzatır.

Isıtmalı Orijinal Camların Avantajları Nelerdir?

Soğuk kış sabahlarında arabanızın camındaki buzların çözünmesi için dakikalarca beklemeniz gerekebilir. Buz kazıyıcıya da buzçözücü sprey ile öncamdaki buzu kazıma yöntemi hem zahmetlidir hem de cama zarar verebilir. Oysa ısıtmalı cam sayesinde camdaki buzu kazımakla uğraşmazsınız, öncamınızdaki buzlar saniyeler içinde çözülür. Böylece ne gereksiz zaman kaybedersiniz, ne de camınız zarar görür. Üstelik original camlar sayesinde, arabanızın estetik görünümünü de koruyabilirsiniz.

Isıtmalı Orijinal Cam Modelleri Çukurova Oto Cam’da!

Çukurova Oto Cam, geniş ürün çeşitliliği sayesinde her tür modele uygun ısıtmalı orijinal cam montajını hızla vebaşarıyla gerçekleştirir. Size de soğuk havalarda konforlu ve güvenli sürüşün keyfini çıkarmak kalır.