Biz Kimiz?

2013 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde kurulduğumuzdan bu yana oto cam sektöründe hizmet veriyoruz. Şahsi araçlardan iş makinelerine kadar pek çok aracın özel cam ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sadece 10 metrekarelik bir alanda kurduğumuz Çukurova Oto Cam’ı bugün içerisinde ofisimizin, montaj ve depo bölümlerimizin olduğu 2000 metrekarelik bir alanda, deneyimli ve profesyonel bir ekiple büyütüyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Mersin ve Adana’da bulunan iki şubemizde, kaliteli hizmet anlayışımız ve her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutan bakış açımız ile 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Sektörün önde gelen markalarıyla birlikte çalışarak ürün yelpazemizi de hizmet çeşitliliğimizi de artırmaya devam ediyoruz.

Hem binek hem de ticari otomobillerin, iş makinelerinin, otobüs ve minibüs gibi pek çok aracın cam değişimi ve özel cam uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Hizmet ve Ürünlerimiz

Hasar görmüş ya da yenilenmesini istediğiniz ön camlarınızı, logolu ya da temperli camlarınızı değiştiriyoruz. Bunların dışında cam film uygulamaları yapıyor, araçlarınıza sunroof yani açılabilir tavan panelleri ekliyoruz.

Lamine ön cam, ısıtmalı ve logolu orijinal cam çeşitlerimiz ile zarar görmüş camlarınızı birebir ürünlerle yeniden değiştiriyoruz. Tüm bu işlemleri mobil olarak aracın bulunduğu yerde yapabiliyoruz. Tüm sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışıyoruz.

Hepsiburada.com üzerinden satışa sunduğumuz ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine 12 ay taksit imkanıyla ulaştırıyoruz. Satışını yaptığımız orijinal ürünlerden satın alarak bulunduğunuz şehirde ücretsiz montaj ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Vizyonumuz ve Hedeflerimiz

Çukurova Oto Cam olarak;

-Güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermek,
-Verimli bir üretim süreci kurmak,
-Eğitimli, deneyimli ve profesyonel ekibimizle %100 müşteri memnuniyeti sağlamak,
-Satış sonrası destek ile daimi bir hizmet sunmak,
-Ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Sunduğumuz hizmetler ve bakış açımız ile daha çok kişiye ulaşarak sektörün önce gelen firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz.