ÖN CAM DEĞİŞİMİ

Ön Cam Değişimi Hakkında

Herhangi bir nedenle arabanızın ön camında çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Araçlar için ön cam değişimi, hasarın yüksek ve tamir edilemez olduğu durumlarda gerçekleştirilir. Tamiri mümkün olmayan bu durumları da profesyonel kişiler tespit eder. Araba ön cam değişimi fiyatları, kullanılacak cam türüne göre değişkenlik gösterir.

Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Hasar gören ön camın çıkarılması, en az yeni camın takılması kadar profesyonellik gerektiren bir iştir. Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmediğinde bu işlem, aracın diğer bölümlerine zarar verilebilir. Bunun için öncelikle ön camın sabit şekilde durmasını sağlayan parçalar ve şeritler, sonrasında da hasarlı ön cam çıkarılır.

Yeni ön cam takılmadan önce geride kalan eski yapıştırıcı artıkları hiçbir pürüz kalmayacak şekilde temizlenmelidir. Aksi halde yeni sürülecek yapıştırıcının etkisi azalır ve başarılı bir uygulama gerçekleştirilemez.

Temizlik işlemi sonrasında kenar yüzeylere yapıştırıcı uygulanır ve yeni ön cam takılır. Bir sonraki işleme geçmeden önce araç hareket ettirilmeden yapıştırıcının kuruması ve camın sabit hale gelmesi beklenir. Bu süre kullanılan yapıştırıcıya göre değişkenlik gösterebilir. Yapıştırıcı kuruduktan sonra da geriye kalan son parçalar yerleştirilir ve araç yeniden kullanıma hazır hale gelir.

Ön Cam Değişiminde Çukurova Oto Cam Farkı

Çukurova Oto Cam, profesyonel ekibi ile ön cam değişiminde de sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunar. Tedarik ettiği orijinal oto camlar ve diğer parçalar ile tamir sonrası araç camlarınızın ilk günkü haline gelmesine yardımcı olur. Yerinde hizmet anlayışıyla size büyük kolaylık sağlar.

Verdiği 7/24 kesintisiz hizmetle her an yanınızda olanÇukurova Oto Cam’dan oto cam bakımı ve tamiratı ile ilgili her konuda destek alabilirsiniz. Araba ön cam fiyatları ve diğer konularda aklınıza takılan tüm soruları iletmek içinbizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.