LOGOLU ORİJİNAL CAM

Logolu Orijinal Cam Hakkında

Otomobilinizin marka logosunu üzerinde taşıyan ve araç görünümüne prestij katan logolu orijinal camlar Çukurova Oto Cam’da sizi bekliyor.

Logolu Oto Cam Nedir ve Nasıl Hazırlanır?

Logolu oto camlar, üzerlerinde otomobil markasının bulunduğu lamine veya temperlioto camlardır. Lamine camlar, iki cam parçasının arasında PVB ile birleştirilir. Yüksek kalite şartları açısından kusursuz şekilde üretilmesi gereken bu camlar, birbirleriyle tutunmalarının yol açtığı esneklikleri nedeniyle cam parçalarının saçılmasını engeller. Bu da araçta ekstra bir güvenlik sağlar.Lamine camlar aynı zamanda aracın içerisine yabancı bir cisim girmesinden çarpmalar sırasında alınacak darbeleri yumuşatmaya kadar pek çok fayda sağlar. Ayrıca yine çarpma ve kaza durumlarında sürücü ya da yolcuların araçtan dışarı fırlamalarını engeller.

Logolu Camlar Hangi Araçlarda ve Neden Kullanılır?

Logolu oto camlar, binek ya da ticari araçlarda kullanılabilir. Hatta otobüs, kamyon ve traktör gibi ağır iş araçlarında ve toplu taşıma araçlarında da yer alırlar. Ön, yan ve arka camlar için tercih edilebilir. Araç markasını vurgulayan logoların yer aldığı bu ürünler, aracın orijinal görüntüsünü korumak için kullanılır. Markanın vurgulandığı bu oto cam çeşitleri, prestij için kullanılan ürünler olarak tanımlanabilir.

Logolu Camlara Çukurova Oto Cam’dan Ulaşın!

Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz orijinal logolu camları Çukurova Oto Cam’da bulabilir, bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz logolu cam değişimi için de bizden destek alabilir, yerinde hizmet seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Oto cam ihtiyaçlarınız, oto cam değişimi ve sunroof uygulamalarınız için Çukurova Cam’ın profesyonel ekibinden yardım alabilirsiniz.