LOGOLU CAM DEĞİŞİMİ

Logolu Cam Değişimi Hakkında

Hasar gören ve tamiri mümkün olmayan logolu camlarınız için logolu cam değişimi hizmeti almanız gerekir. Bu işlem standart lamine ön cam değişimi ile birebir aynıdır. Sadece kullanılan cam üzerinde aracınızın marka logosu yer alır.

Logolu Cam Nedir?

Logolu oto cam, üzerinde yer alan marka logolarıyla klasik lamine camlardan ayrılır. Bunun dışında yine PVB ile bir araya gelen iki camdan oluşan logolu lamine camlar, aracın ön kısmında kullanılabilir. Kırılma sonucunda cam parçacıklarının saçılmasını engellediğinden güvenlik açısından da avantajlıdır.

Ön camın yanı sıra yan camlarda, kelebek camlarda ve arka camda da kullanılabilen logolu camlar, aracınızın görünümünü özelleştirir. Üzerlerinde aracınızın markasına özel bir logo bulunur. Böylece otomobil markanızın logosunu camlarınızda da taşıyabilir, estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Logolu Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Logolu cam değişimi, standart oto cam değişimiyle aynıdır. Hasar gören cam, profesyonel kişiler tarafından araca zarar vermeyecek şekilde sökülür. Ardından eski camdan kalan kalıntılar, yapıştırıcı artıkları temizlenir ve yeni camı sabit tutacak yapıştırıcılar sürülür. Son aşamada da orijinalinden farksız, aracınızın prestijini yükseltecek logolu cam monte edilir. Bu aşamada destekleyici parçalar da takılır. Camın tam anlamıyla yerine yerleşmesi için araç bir süre hareket ettirilmeden beklenir. Sonrasında da ilk halinden farksız bir şekilde sahibine teslim edilir.

Logolu Cam Değişimini Çukurova Oto Cam’da Yaptırın!

Logolu camlar binek araçlarda da ticari araçlarda da kullanılabilir. Kullandığınız aracın modeli ne olursa olsun yerinde hizmet avantajıyla Çukurova Oto Cam’dan logolu cam değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel ve uzman kişilerden oluşan ekibimiz, 7/24 kesintisiz destek seçeneğimiz ve uzun yıllara dayanan deneyimiz ile sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz. Tedarik ettiğimiz ve orijinal ürünlerin görünümlerini de özelliklerini de birebir şekilde yansıtan logolu camlar ile aracınızı ilk günkü haline kavuşturabilirsiniz.